Poslední závod v letošním rocev rámci seriálu JMKRacing CUP, netradičně konaném v neděli, je úspěšně za námi a zde je opět krátký report.Stejně jako minule se nejela kategorie Hobby, jelikož jsem byl přihlášený jen já :-) a jeden shortík a tak jsem se opět zařadit mezi buggynáře se čtyřkolkami. Opět se jeli vložené závody kategorie Porsche CUP.Tak jsem se konečně dočkal a od května bude zákaz kouření – hurá!!

Číst dál: Report z 3. závodu Zimní sezóny 2016/2017

A máme za sebou druhý závod JMKracing Cupu.

Oproti prvnímu závodu došlo ke dvěma změnám. Nejela se kategorie Hooby, zato nám nastoupili malý čmeláčci neboli Porsche CUP! Co se nezměnilo, byl skvělý přístup pořadatelů, ucházející kuchyně a super atmosféra. Jediné, co by vedlo k dokonalosti, by byl zákaz kouření v restauracích, ale toho už se asi nedožiju. .. škoda. Malinko se nám krabatěl koberec, takže v onroadech s tím bylo nutné počítat.

Číst dál: Report z 2. závodu Zimní sezóny 2016/2017

Tak je za námi první a dlouho očekávaný závod nové sezóny pořádaný pod křídly teamu JMKracing.

Jako již minulé roky se závodilo v Lidovém domě ve Štěnovicích, který nás, jako vždy, přivítal přátelskou, až domácí atmosférou. Jiří u časomíry nekompromisně dávkoval jednotlivé rozjížďky a závodníci jen kmitali, aby své jízdy stíhaly v pravidelném dvouminutovém intervalu mezi rozjížďkami, takže vše pěkně šlapalo, jak dobře promazané ložisko. Díky tomu jsme si také zasloužili delší pauzu na obídek, podávaný na témže místě. Trať i koberec zůstali bez zásadnějších změn, ale to rozhodně neubralo ani na kvalitě, ani na dramatičnosti závodů.

Číst dál: Report z 1. závodu Zimní sezóny 2016/2017

Poslední závod zimní sezóny

 

Dnes proběhl poslední závod 1. ročníku JMK-racing cupu. Celý cup měl celkem sedm závodů.

Dnešní závěrečný závod byl oproti ostatním zkrácený  co se týká rozjížděk.  Program byl rozšířen o vyhlášení výsledků celého cupu  s oceněním nejen vítězů, ale všech, kteří se letošního ročníku účastnili.

Start byl jako vždy v 10 hodin a jeli se v každé kategorii 3 rozjížďky. I přes malý počet dopředu přihlášených závodníků, jich na závod dorazil slušný počet :-) Kategorie Porsche se dnešního závodu nezúčastnila, protože jak nám bylo již dopředu avizováno, mají již letní sezónu s většími auty.

Číst dál: Poslední závod zimní sezóny