Do každé kategorie se přihlásil dostatek jezdců a to napomohlo k velkým bojům o umístění.
Den začal tradičně rozpravou a první rozjížďka se jela v 10:00hod, poté jsme nabrali cca 10min ztráty a ta nám zůstala i po obědě.
Za dopoledne se ve všech kategoriích odjeli kvalifikační jízdy a po obědě jsme začali 1. Finálovou jízdou. Všichni přivítali nový způsob rozpisu rozjížděk, který oproti předchozím závodům přinesl většinové odbourání dlouhého čekání. Pokud se budeme všichni zlepšovat, máme dobře našlápnuto k dalšímu vylepšení :-)
Jak jsem již zmínil, jako první na trať vyrazila kategorie Porsche a ta zaslouženě sklízela obdiv diváků.
Nejedná se o pohledově agresivní jízdu, ale kouzlo této kategorie je nenapodobitelné :-)
Jako druhá kategorie startovala Onroad. Zde se již přitvrdilo, alespoň co se rychlosti týká. Tato skupina byla složena z většiny již zkušených jezdců, kteří mají něco za sebou :-)
Proto jsme mohli vidět velice zajímavé souboje a především Vítek s Jirkou si nedarovali ani metr dráhy zadarmo.
To ve druhé skupině na tom byl podobně Honza s Michalem, ale zde už to nebylo až tak čisté soupeření a několikrát se jízda podobala kamikadze :-). Ovšem musím kluky také pochválit, za zlepšení, které bylo vidět. A pokud budou takto postupovat dál, časem určitě odbourají i to jejich kamikadze.
Třetí se na trať rozjela kategorie Spino.  Tentokrát se objevilo více účastníků této nové kategorie, ale i přesto jsme neměli možnost vidět všechny jezdce, kteří si tuto bugynu pořídili. O zájmu o tuto kategorii svědčí několikanásobné zapůjčení bugyny na zkoušku během všech rozjížděk.
Časem na stránkách najdete článek věnovaný této kategorii.
Jako poslední byla na trati vidět kategorie Open. Zde byla účast oproti prvnímu závodu vyšší a o atraktivní souboje se postarali kluci z Tachova a Nepomuka.  I přesto, že někteří jeli svůj první závod, bylo vidět, že už s autem najezdili spoustu hodin.
Oproti prvnímu závodu jsme zaznamenali také vyšší účast ze strany diváků, což nás velice těší a děkujeme jim za podporu.
Závěrem mohu jen konstatovat, že to byl opět vydařený závodní den, který si všichni užili a nasbírali nejen zkušenosti, ale i body do zimního seriálu.

Příští závod se jede 20. 12. 2014 a doufáme, že se sejdeme minimálně ve stejném složení jako teď.

Odkaz na videa je zde

Váš team JMKracing :-)