Trať byla změněna trochu víc než jindy a bylo znát, že se s touto změnou někteří museli chvilku sžít. Dlouhá rovinka na druhé straně trati než jindy často sváděla k vysoké rychlosti a v zápalu boje byl občas problém s dobržděním do pravé ostré zatáčky.

V on-roadech se Mikovi důkladný servis vyplatil a konečně dojel bez závad. Auto mu fungovalo perfektně a díky tomu se v rozjížďkách umisťoval na čelních pozicích.

Petr v SC původně zakoupil nespolehlivé Turnigy jen kvůli karoserii na svůj dřevěný prototyp, ale zapojil své zkušenosti a po výměně a doplnění několika drobností je podvozek v jeho rukou schopen dojíždět bez závad. Je to nejen o úpravách, ale i o stylu řízení, který má Haby trochu zbrklí. Řekl bych, že i Honzík ( který zimní sezónu s SC nejede ) jezdí trochu „víc s rozumem“. Tak uvidíme příště na jiné trati jak ovládne prst na plynu.

Vypadalo to že se začnou jezdit i bugy, ale bohužel se sešli jen dvě tak si mohli zajezdit jen mimo rozjížďky a pro Víťu, který stále čeká na svůj nový stroj na SC to bylo jediné poježdění.

A tak zpět k průběhu závodu. Jak je již skoro zvykem začalo se trochu déle díky pozdnímu příjezdu časoměřiče, který slíbil že příště dorazí opravdu včas. Náš pozdní rozjezd využili porschata a odjeli si nějaké rozjížďky. Pozdní začátek se kompenzoval malým počtem v kategorii SC, kde se všichni vešli do jedné rozjížďky a tím se vše urychlilo a kolem půl čtvrté bylo odjeto od každé skupiny klasicky šest rozjížděk. Následovalo volné ježdění ve kterém trénoval i Pašek starší s on-roadem a doufám, že se příště postaví i na start.

Výsledky:

On-road junior  1- Honzík,    2- Myšák,   3- Fénix

On-road            1- Vítek,       2- Jony,      3- Mik

SC                    1- Stix,          2- Jony,     3- Haby

Jak jsem předeslal v minulém reportu tabulka s průběžnými výsledky bude   „brzy“.

Ještě se vracím k tématu škrtat či ne. Zatím se vyjádřilo sedm jezdců a očekávám, že se připojí i zbylí jezdci aby výsledek hlasování vycházel z názoru většiny.

Děkuji všem za účast a těším se na příští závod, který je naplánován na 1.3.2014.

  Pod článek prosím odkazy na fotky a videa.

Za tým JMK-racing zdraví Jony