Trať i když neměla žádnou delší rovinku byla velmi rychlá a tak nebyla nouze o nějaký ten karambol a občas následnou opravu nebo spíše výměnu rozlomených dílů.

V on-roadech dorazil nováček Petr Rotti, který se na minulém závodě objevil s expedičním autem a okouknul s čím by s námi mohl jezdit. Inspiroval se a pořídil tunder tigera s pěkně osvětlenou karoserií. Bohužel jeho uhlíkový motor se nedokázal uchladit a tak v třetí rozjížďce vypověděl službu. Dorazili i Pášové a oba si to v junior kategorii pěkně rozdali. V SCčkách měl premiéru Filip, kterému na posledních závodech došli díly na stařičkou T1 xrai a pořídil cenově příznivý podvozek od reely a do kategorie SC podvozek LRP. Je nutno dodat, že v SC jezdil celkem s rozumem a třeba přenechá ježdění v on-roadech servismenovi aby se také svezl a jen neopravoval. Technické potíže stále postihují Axetona a Habyho u kterého by dost pomohlo ubrat na plynu.

Na konci závodu měl náš časoměřič Skorpion malou rozmluvu k tomu co se snažil celý den praktikovat a co nás do budoucna čeká např. skupina, která dojela jde nahazovat další rozjížďku. Zmínil se i o dalším závodě, který bude závěrečný v zimní sezóně a uskuteční se i vyhlašování.

Výsledky:

On-road junior  1- Honzík,    2- Mišák,     3- Káťa

On-road            1- Stix,         2- Vítek,      3- Mik a Jony

SC                    1- Stix,          2- Jony,     3- Axeton

Děkuji všem za účast a těším se na příští poslední závod v zimní sezóně, který je naplánován na 12.4.2014.

 

Za tým JMK-racing zdraví Jony